Blog

 • 27/09/2023 1 Komentarz
  Opcje dostosowywania Piaggio Porter NP6 do konkretnych potrzeb biznesowych

  Odpowiednio wyposażona flota pojazdów dostawczych to klucz do sukcesu przedsiębiorstwa. Dzięki niej bez trudu przetransportujesz towar i przyczynisz się do rozwoju swojej firmy. Jeśli Ci na tym zależy, z pewnością zainteresują Cię ciężarówki Piaggio Porter NP6 dostępne w naszej ofercie, które możemy dopasować do różnorodnych potrzeb biznesowych. W jaki sposób? Dowiesz się tego w poniższym artykule.

  Dowiedz się więcej
 • 12/06/2023 0 Komentarze
  Porady serwisowe dla utrzymania Piaggio Porter NP6

  Samochód dostawczy to niezbędny element w życiu niemal każdego przedsiębiorcy. Jeśli chcesz, by posłużył Ci jak najdłużej, powinieneś o niego regularnie dbać. Na co dokładnie zwracać uwagę, by zwiększyć żywotność auta? Dowiesz się tego w poniższym artykule; wskazówki tu zawarte przydadzą się każdemu, kto chce doglądać swojej ciężarówki Piaggio Porter NP6.

  Dowiedz się więcej
 • 25/04/2023 0 Komentarze
  Prawdziwe doświadczenia właścicieli firm, którzy używają Piaggio Porter NP6 do swoich dostaw

  Sprzedajemy ciężarówki o szerokim zastosowaniu. Mogą z nich skorzystać w szczególności właściciele firm transportowych i nie tylko. Każdy przedsiębiorca, niezależnie od branży, wie, że czasem trzeba przewieźć ciężki ładunek. W takich sytuacjach bardzo ważny jest wybór odpowiedniego pojazdu – w naszym asortymencie znajduje się wyjątkowa ciężarówka Piaggio Porter NP6, z której pomocą przeniesiesz duży towar w dowolne, nawet trudno dostępne miejsce. Jak to możliwe?

  Dowiedz się więcej
 • 17/03/2023 0 Komentarze
  Opłacalność posiadania i eksploatacji Piaggio Porter NP6

  Każdy człowiek, który przymierza się do zakupu auta ciężarowego, pragnie, by służyło mu jak najdłużej. Jeśli opłacalność takiej inwestycji jest dla Ciebie priorytetem, z pewnością zainteresują Cię nasze samochody Piaggio Porter NP6. Decydując się na nie, zyskasz pojazd na wiele lat, który będzie pełnił swoją funkcję bez zarzutu nawet wtedy, gdy będziesz go intensywnie eksploatować. Dlaczego warto wybrać właśnie te ciężarówki?

  Dowiedz się więcej
 • 27/02/2023 0 Komentarze
  Trwałość i niezawodność Piaggio Porter NP6 w wymagających środowiskach pracy

  Zdarza się, że musisz przewieźć towar przez wąskie, kręte uliczki. Innym razem trzeba go dostarczyć do miejsca trudno dostępnego, znajdującego się na stromym terenie. Jeśli takie sytuacje spędzają Ci sen z powiek i nie wiesz, czy znajdziesz auto, które sprosta tym wyzwaniom, spieszymy z pomocą! W naszym asortymencie znajdują się ciężarówki Piaggio Porter NP6 doskonale przystosowane do jazdy w trudnych warunkach. Co sprawia, że są wyjątkowe?

  Dowiedz się więcej
 • 10/02/2023 0 Komentarze
  Korzyści z wyboru Piaggio Porter NP6 do transportu miejskiego

  Potrzebujesz przewieźć duże ilości ładunku przez miasto i nie wiesz, na jaki pojazd się zdecydować? Sięgnij po ciężarówki Piaggio Porter NP6. To samochody stworzone do transportu miejskiego ze względu na swoją ergonomiczną budowę oraz napęd o krótkim zasięgu. Są na tyle niewielkie, że możesz spokojnie się nimi poruszać nawet po wąskich uliczkach. Niech Cię jednak nie zmyli Cię ta drobna zabudowa: ich rama ma stabilną konstrukcję, która pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej. Przez to auta Piaggio Porter NP6 odznaczają się bardzo dużą ładownością wynoszącą nawet 1440 kilogramów.

  Dowiedz się więcej
 • 02/01/2023 0 Komentarze
  Historia sukcesu - nowy hakowiec

  Nasza firma stale poszerza swoją ofertę o pionierskie rozwiązania. Dlatego 30 listopada 2022 oddaliśmy do użytku nowy model ciężarówki Piaggio Porter NP6 – jest to pierwszy w Polsce pojazd wyposażony w system hakowy. Auto jest częścią projektu „Rozwój istniejącego systemu selektywnej zbiórki i transportu odpadów komunalnych wysegregowanych u źródeł w gminie Bystrzyca Kłodzka”, w ramach którego instalowane są nowoczesne, inteligentne pojemniki na odpady. Ich obsługą zajmie się właśnie niskoemisyjny pojazd Piaggio Porter NP6, który został odebrany przez zarząd Zakładu Usług Komunalnych w Bystrzycy Kłodzkiej.

  Dowiedz się więcej
 • 28/10/2022 1 Komentarz
  Dobra pługosolarka - jaka?

  Sprzedajemy specjalistyczne pojazdy, zapewniające bezpieczeństwo na drogach podczas ostrej zimy. Gdy temperatura za oknem spada, na ulicach pojawią się śnieg oraz lód, które znacznie utrudniają warunki jazdy i stwarzają zagrożenie dla kierowców oraz pieszych. Dostępna w naszej ofercie pługosolarka Piaggio Porter NP6 skutecznie odsuwa zalegający materiał na pobocze, a do tego dokładnie posypuje ścieżkę piaskiem.

  Dowiedz się więcej
 • 24/10/2022 0 Komentarze
  Śmieciarka zalety naszych aut

  Proponujemy samochody dostawcze o wszechstronnym zastosowaniu. Auta Piaggio Porter mogą posłużyć do transportu przedmiotów średniogabarytowych oraz wywozu odpadów. Sprawdzą się w środowisku miejskim dzięki swojej niewielkiej szerokości. Dostępne w naszej ofercie mini śmieciarki satelitarne mają zabudowę przeznaczoną dla wąskich podwozi o dopuszczalnej masie całkowitej wynoszącej 3,5 tony; pozwalają na wywóz odpadów nie tylko w mieście, ale też gospodarstwach domowych. Z łatwością dotrą do trudnodostępnych przestrzeni takich jak strefy ruchu pieszego.

  Dowiedz się więcej
 • 24/08/2022 0 Komentarze
  Różnice między wywrotką z pojedynczym a bliźniaczym kołem z tyłu

  Kompaktowa ciężarówka miejska włoskiego producenta zyskuje sobie coraz szersze grono zwolenników. Pojazd dostawczy Piaggio Porter NP6 opracowano bowiem pod kątem jak najwyższej wydajności przy realizacji zadań transportowych. Przedsiębiorcy korzystają tutaj nie tylko na niższych kosztach eksploatacji ze względu na zastosowanie silników typu combi fuel, ale również z uwagi na możliwość przewiezienia za jednym razem ładunku o bardzo dużej masie.

  Dowiedz się więcej
 • 04/08/2022 1 Komentarz
  Ładowność skrzyni dużą zaletą PIAGGIO

  Jedną z ważniejszych cech, na którą zwracają uwagę producenci aut użytkowych, a także oczywiście ich nabywcy, jest możliwość przewiezienia ogromnej ilości towaru, materiałów budowlanych czy opału. Mogłoby się więc wydawać, że potrzebna jest ciężarówka o naprawdę pokaźnych rozmiarach. Ale czy takie auto rzeczywiście sprawdzi się najlepiej przy realizacji codziennych zadań? Będzie przecież dużo mniej zwrotne i trudniejsze w manewrowaniu w wąskich uliczkach aglomeracji miejskich, a do tego wzrosną koszty eksploatacji, gdyż samochód z mocno obciążoną skrzynią ładunkową spala mnóstwo paliwa.

  Dowiedz się więcej
 • 22/06/2022 0 Komentarze
  Piaggio Porter NP6 – miejsca ciężarówka przyjazna dla środowiska

  W czasach, gdy wprowadzane są coraz bardziej restrykcyjne normy emisji spalin, a do centrów miast nie wjedzie się już każdym pojazdem dostawczym, posiadanie w swojej flocie samochodów z „zielonym” układem napędowym przekłada się na wymierne korzyści dla firmy. W ostatnim czasie na popularności zyskuje w szczególności kompaktowa ciężarówka Piaggio Porter NP6 wyposażona w silnik spełniający międzynarodową normę Euro 6D-Final. Ten ceniony wśród profesjonalistów pojazd znanego włoskiego producenta czuje się w środowisku miejskim jak ryba w wodzie – dzięki swojej zwinności dostarczy towar na nawet mocno zatłoczony plac i przeciśnie się przez wąskie uliczki.

  Dowiedz się więcej
 • 30/05/2022 0 Komentarze
  Jaką zabudowę wybrać do miejskiej ciężarówki Piaggio Porter NP6?

  Gdy potrzebny jest pojazd wprost stworzony do ciężkiej pracy na sukces Twojej firmy, ta nowoczesna miejska ciężarówka jawi się najlepszym możliwym wyborem na rynku. Ogromną zaletą modelu Piaggio Porter NP6 jest jego wszechstronność: ze względu na sporą liczbę dostępnych wersji zabudowy, przedsiębiorca może go perfekcyjnie dostosować do potrzeb prowadzonej działalności. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej oferowanym możliwościom konfiguracji i postaramy się odpowiedzieć na pytanie, którą z nich wybrać.

  Dowiedz się więcej
 • 21/04/2022 0 Komentarze
  Piaggio Porter NP6 - dlaczego warto?

  Włoski producent przez lata skrupulatnie analizował potrzeby przedsiębiorców na całym świecie i na podstawie zebranych danych stworzył pojazd, który łączy w sobie wszystkie cechy pożądane przez profesjonalistów z branży transportowej. Dlaczego Piaggio Porter NP6 powinien dołączyć do Twojej floty? Odpowiedź znajdziesz w niniejszym artykule – opisujemy w nim największe zalety tego modelu!

  Dowiedz się więcej