Blog

 • 24/08/2022 0 Komentarze
  Różnice między wywrotką z pojedynczym a bliźniaczym kołem z tyłu

  Kompaktowa ciężarówka miejska włoskiego producenta zyskuje sobie coraz szersze grono zwolenników. Pojazd dostawczy Piaggio Porter NP6 opracowano bowiem pod kątem jak najwyższej wydajności przy realizacji zadań transportowych. Przedsiębiorcy korzystają tutaj nie tylko na niższych kosztach eksploatacji ze względu na zastosowanie silników typu combi fuel, ale również z uwagi na możliwość przewiezienia za jednym razem ładunku o bardzo dużej masie.

  Dowiedz się więcej
 • 04/08/2022 0 Komentarze
  Ładowność skrzyni dużą zaletą PIAGGIO

  Jedną z ważniejszych cech, na którą zwracają uwagę producenci aut użytkowych, a także oczywiście ich nabywcy, jest możliwość przewiezienia ogromnej ilości towaru, materiałów budowlanych czy opału. Mogłoby się więc wydawać, że potrzebna jest ciężarówka o naprawdę pokaźnych rozmiarach. Ale czy takie auto rzeczywiście sprawdzi się najlepiej przy realizacji codziennych zadań? Będzie przecież dużo mniej zwrotne i trudniejsze w manewrowaniu w wąskich uliczkach aglomeracji miejskich, a do tego wzrosną koszty eksploatacji, gdyż samochód z mocno obciążoną skrzynią ładunkową spala mnóstwo paliwa.

  Dowiedz się więcej
 • 22/06/2022 0 Komentarze
  Piaggio Porter NP6 – miejsca ciężarówka przyjazna dla środowiska

  W czasach, gdy wprowadzane są coraz bardziej restrykcyjne normy emisji spalin, a do centrów miast nie wjedzie się już każdym pojazdem dostawczym, posiadanie w swojej flocie samochodów z „zielonym” układem napędowym przekłada się na wymierne korzyści dla firmy. W ostatnim czasie na popularności zyskuje w szczególności kompaktowa ciężarówka Piaggio Porter NP6 wyposażona w silnik spełniający międzynarodową normę Euro 6D-Final. Ten ceniony wśród profesjonalistów pojazd znanego włoskiego producenta czuje się w środowisku miejskim jak ryba w wodzie – dzięki swojej zwinności dostarczy towar na nawet mocno zatłoczony plac i przeciśnie się przez wąskie uliczki.

  Dowiedz się więcej
 • 30/05/2022 0 Komentarze
  Jaką zabudowę wybrać do miejskiej ciężarówki Piaggio Porter NP6?

  Gdy potrzebny jest pojazd wprost stworzony do ciężkiej pracy na sukces Twojej firmy, ta nowoczesna miejska ciężarówka jawi się najlepszym możliwym wyborem na rynku. Ogromną zaletą modelu Piaggio Porter NP6 jest jego wszechstronność: ze względu na sporą liczbę dostępnych wersji zabudowy, przedsiębiorca może go perfekcyjnie dostosować do potrzeb prowadzonej działalności. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej oferowanym możliwościom konfiguracji i postaramy się odpowiedzieć na pytanie, którą z nich wybrać.

  Dowiedz się więcej
 • 21/04/2022 0 Komentarze
  Piaggio Porter NP6 - dlaczego warto?

  Włoski producent przez lata skrupulatnie analizował potrzeby przedsiębiorców na całym świecie i na podstawie zebranych danych stworzył pojazd, który łączy w sobie wszystkie cechy pożądane przez profesjonalistów z branży transportowej. Dlaczego Piaggio Porter NP6 powinien dołączyć do Twojej floty? Odpowiedź znajdziesz w niniejszym artykule – opisujemy w nim największe zalety tego modelu!

  Dowiedz się więcej