Śmieciarka zalety naszych aut

Proponujemy samochody dostawcze o wszechstronnym zastosowaniu. Auta Piaggio Porter mogą posłużyć do transportu przedmiotów średniogabarytowych oraz wywozu odpadów. Sprawdzą się w środowisku miejskim dzięki swojej niewielkiej szerokości. Dostępne w naszej ofercie mini śmieciarki satelitarne mają zabudowę przeznaczoną dla wąskich podwozi o dopuszczalnej masie całkowitej wynoszącej 3,5 tony; pozwalają na wywóz odpadów nie tylko w mieście, ale też gospodarstwach domowych. Z łatwością dotrą do trudnodostępnych przestrzeni takich jak strefy ruchu pieszego.

 

Śmieciarki satelitarne mają dopuszczalną masę całkowitą mniejszą niż 3 tony. Dzięki temu mogą nimi kierować wszyscy, którzy mają prawo jazdy kategorii B do 3,5 tony. Warto zaznaczyć, że pojazdy te odznaczają się dużą ładownością oraz zwrotnością — ich promień skrętu wynosi 11,5 metra. Mogą przewieźć aż do 880 kg ładunku różnego rodzaju, w tym odpadów sypkich. Obsługują kosze dwukołowe o pojemności 120, 240 i 360 litrów spełniające normę EN 840 oraz 1100 - litrowe pojemniki czterokołowe.

 

Wyposażenie śmieciarki satelitarnej

Oferowany przez nas model satelitarny ma wbudowany system zagęszczania odpadów, który składa się z wózka oraz płyty pełniącej funkcję ściskającą. Korpus śmieciarki jest całkowicie wodoszczelny i przystosowany do znoszenia obciążeń występujących podczas codziennego załadunku odpadów. Warto zaznaczyć, że odznacza się dużą pojemnością wynoszącą 4m3. Co więcej, pojazd satelitarny ma hydrauliczne tylne nogi, które pełnią funkcję stabilizującą podczas opróżniania kosza.

 

Śmieciarka satelitarna, która może być zamontowana na podwoziu samochodu Piaggio Porter NP6, jest też prosta w obsłudze. Rozładunek może zostać zainicjowany za pomocą dwuręcznego przycisku umiejscowionego po prawej stronie pojazdu. Dzięki czujnikom, lampkom ostrzegawczym i wyłącznikom krańcowym możliwe jest bezpieczne poruszanie się po terenach miejskich; parametry tych elementów układu elektrycznego spełniają wymogi określone w CEI EN 60529. Co więcej, dzięki światłom roboczym można przeprowadzić rozładunek odpadów nocą.

0
Feed

Zostaw komentarz