Wywrotka Porter NP6

Znacznie łatwiejszy rozładunek

Dostarczamy naszym klientom indywidualnym oraz firmom nowoczesne, niezawodne rozwiązania, które usprawnią działanie każdej działalności gospodarczej. Nasza miejska ciężarówka z wywrotką łączy w sobie zalety konstrukcji stałej skrzyni z funkcjonalnością systemu o maksymalnym kącie przechyłu 45°. Z powodzeniem znajduje zastosowanie w transporcie i rozładunku materiałów sypkich oraz ciężkich. Pojazd ten stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby małych firm budowlanych i przedsiębiorstw transportowych. Dostępny jest w standardowej długości lub z bardzo długą skrzynią.


Oferujemy niezawodny system wywrotki Porter NP6, który dostępny jest w wersji z pojedynczym lub bliźniaczym kołem z tyłu. Przewożony ładunek lub narzędzia zabezpieczone są za pomocą specjalnych punktów kotwiczenia. Również kabina kierowcy wyposażona jest w skuteczną osłonę. Dzięki wyrównanej, płaskiej podłodze możemy załadować nawet cztery europalety. Burty wykonane z aluminium otwierają się aż w trzech kierunkach. Już dziś wypróbuj nasze niezawodne pojazdy Piaggio.

Wersje nadwozia

Łącznie możliwe są cztery różne
warianty architektury pojazdu, łącząc warianty podwozia z krótkim lub długim rozstawem osi z pojedynczą lub podwójną osią tylną.

Poziom wyposażenia

Elastyczność Portera NP6
jest również widoczna w doborze oferowanych poziomów wyposażenia: imponujący wybór pięciu wariantów pozwala klientom wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada ich potrzebom w zakresie pracy i komfortu.

Zobacz więcej

Wybór paliwa

Porter NP6 jest napędzany rzędowym
4-cylindrowym silnikiem o pojemności 1500 cm3
z dwoma wałkami rozrządu w głowicy, 16 zaworami
i wtryskiem elektronicznym. Ofertowane są różne warianty (dla krótkiego i dalekiego zasięgu), dostosowane do różnych potrzeb i zastosowań.

 

Zobacz więcej

Wybierz wersję (od 815 kg do 1.345 kg ładunku)