Rama Porter NP6

Profesjonalista w transformacji

Nasze pojazdy Piaggio wyróżniają się kompaktowymi wymiarami, ekologicznym napędem oraz efektywnym zagospodarowaniem dostępnej przestrzeni. Podwozie Porter NP6 może być wyposażone w zestawy o wydajności porównywalnej z rozwiązaniami, które zwykle instalowane są w większych pojazdach. Zaprojektowana przez naszych wykwalifikowanych fachowców konstrukcja zajmuje jednak znacznie mniej miejsca. Dzięki temu zapewnia doskonałą ładowność, zwrotność i stabilność.


Nasza ciężarówka miejska posiada przystawki odbioru mocy, które dostępne są dla skrzyni biegów oraz silnika. Ich moc kształtuje się na poziomie 16 kW.


Rama kratownicowa do ciężarówki Porter NP6 dostępna jest w wersji z pojedynczym lub bliźniaczym kołem z tyłu. Solidne, stalowe elementy wykazują doskonałą odporność na uszkodzenia mechaniczne, wpływ warunków atmosferycznych i inne czynniki zewnętrzne.


Stabilność pojazdu zawdzięczamy zawieszeniu na podwójnych, piórowych resorach. Zapewniamy także dwie przyjazne środowisku dwupaliwowe jednostki napędowe.

Wersje nadwozia

Łącznie możliwe są cztery różne
warianty architektury pojazdu, łącząc warianty podwozia z krótkim lub długim rozstawem osi z pojedynczą lub podwójną osią tylną.

Poziom wyposażenia

Elastyczność Portera NP6
jest również widoczna w doborze oferowanych poziomów wyposażenia: imponujący wybór pięciu wariantów pozwala klientom wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada ich potrzebom w zakresie pracy i komfortu.

Zobacz więcej

Wybór paliwa

Porter NP6 jest napędzany rzędowym
4-cylindrowym silnikiem o pojemności 1500 cm3 z dwoma wałkami rozrządu w głowicy,16 zaworami i wtryskiem elektronicznym. Ofertowane są różne warianty (dla krótkiego i dalekiego zasięgu), dostosowane do różnych potrzeb i zastosowań.

 

Zobacz więcej

Wybierz wersję (od 1,055 kg do 1,610 kg ładunku)