Wybór paliwa do Porter NP6

Cała gama Porter NP6, napędzana wyłącznie silnikami typu combi fuel (benzyna + LPG / CNG), jest przyjazna dla środowiska. 
Wybór ZIELONEGO układu napędowego nie tylko zapewnia klientowi wymierne korzyści w postaci niższych kosztów paliwa, ale także spełnia zmieniające się wymagania dotyczące pracy w środowisku miejskim, z coraz bardziej restrykcyjnymi przepisami dotyczącymi emisji.

 

Zgodny z Euro 6D-Final, 4-cylindrowy, 4-suwowy silnik rzędowy o pojemności 1,5 litra, pracujący w cyklu Otto, z wałkami rozrządu w głowicy napędzanymi łańcuchem, podwójnymi regulatorami rozrządu zaworów dolotowych i wydechowych oraz blokiem i głowicą ze stopu aluminium.

Paliwo

Benzyna + LPG

Benzyna + CNG

Pojemność

1,498 cc

Pojemność tłoka

74 x 87.1 mm

Max moc w Kw¹

75 @ 6,000

68 @ 6,000

Max moment Nm¹

132 @ 4,500

118 @ 4,500

Max moc (kW@rpm)²

78 @ 6,000

Max moment obrotowy (Nm@rpm)²

136 @ 4,500

(1) Moc i moment obrotowy w trybie LPG / metan
(2) Moc i moment obrotowy w trybie benzynowym

Wybierz według swoich potrzeb

Krótki zasięg

Dla pracujących głównie w mieście

Wersje o krótkim zasięgu są napędzane silnikami benzynowymi / LPG lub benzynowymi / CNG w układzie mieszanym i mają maksymalny zasięg w trybie ekologicznego paliwa zoptymalizowany pod kątem potrzeb codziennego użytkowania w granicach miasta.

Długi zasięg

Dla profesjonalistów, którzy również często pracują poza miastem

Wersje dalekiego zasięgu są napędzane silnikami benzynowymi / LPG lub benzynowymi / CNG na paliwo mieszane i oferują rozszerzony zasięg w trybie ekologicznego paliwa, aby skutecznie zaspokoić potrzeby profesjonalistów, którzy pokonują większe odległości w pracy.