Korzyści z wyboru Piaggio Porter NP6 do transportu miejskiego

Potrzebujesz przewieźć duże ilości ładunku przez miasto i nie wiesz, na jaki pojazd się zdecydować? Sięgnij po ciężarówki Piaggio Porter NP6. To samochody stworzone do transportu miejskiego ze względu na swoją ergonomiczną budowę oraz napęd o krótkim zasięgu. Są na tyle niewielkie, że możesz spokojnie się nimi poruszać nawet po wąskich uliczkach. Niech Cię jednak nie zmyli Cię ta drobna zabudowa: ich rama ma stabilną konstrukcję, która pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej. Przez to auta Piaggio Porter NP6 odznaczają się bardzo dużą ładownością wynoszącą nawet 1440 kilogramów.

 

Proponowane przez nas ciężarówki mają dopuszczalną masę całkowitą wynoszącą maksymalnie 2,8 tony, co sprawia, że można ich używać w mieście. Do tego charakteryzują się dużą zwrotnością — w przypadku niektórych modeli jest to poniżej 7 metrów. Dzięki niewielkiej ramie oraz wyjątkowej skrętności z łatwością dostaniesz się nawet do trudno dostępnych przestrzeni miejskich.

 

Dlaczego jeszcze warto się na nie zdecydować?

 

Wybierając nasze samochody Piaggio Porter NP6, możesz dostosować ich budowę do swoich potrzeb. Oferujemy modele w czterech wersjach nadwozia:

  • pojedyncza oś tylna z długim rozstawem na 3,07 metra,
  • pojedyncza oś tylna z krótkim rozstawem na 2,65 metra,
  • podwójna oś tylna z długim rozstawem na 3,25 metra,
  • podwójna oś tylna z krótkim rozstawem na 3 metry.

Dzięki temu będziesz w stanie wybrać taki pojazd, który pozwoli Ci bez problemu przetransportować dany towar. Chcesz przewieźć wyjątkowo ciężki ładunek? Zdecyduj się na modele z podwójną osią i długim rozstawem. Warto zaznaczyć, że niezależnie od tego, jakie auto wybierzesz, sprawnie przewieziesz nawet bardzo duże oraz nieporęczne towary.

 

Nadwozie w samochodach Piaggio Porter NP6 może mieć formę ramy, skrzyni lub wywrotki. Wszystkie warianty są wyposażone w pojedynczą bądź podwójną oś i doskonale sprawdzą się w mieście. Szczególnie przydatna w rozładunku materiałów sypkich może okazać się ciężarówka ze zdalnie sterowaną wywrotką o kącie nachylenia 45 stopni. To model niezastąpiony podczas prac budowlanych i remontowych przeprowadzanych na terenie miasta.

0
Feed

Zostaw komentarz