Skrzynia z bliźniaczym kołem
z tyłu

ŁADOWNOŚĆ DO 1,440 KG.

WYMIARY

Kompaktowe wymiary (tylko 1,640 mm szerokości),
takie rozwiazanie zapewnia doskonałą zwrotność potrzebną do wykonania pracy nawet w najwęższych ulicach i zaułkach centrum miasta.

WAGA

NIEZWYKŁA ŁADOWNOŚĆ I NIEZRÓWNANA WYDAJNOŚĆ
Wytrzymała stalowa rama dźwigara w połączeniu z zaletami w pełni użytecznej przestrzeni ładunkowej gwarantuje niezwykłe osiągi w zakresie przenoszenia ładunku, osiągając wartość ponad 1400 kg efektywnej ładowności.

STANDARDOWA LUB DŁUGA NACZEPA

STANDARDOWA LUB BARDZO DŁUGA SKRZYNIA
W zależności od potrzeb można wybrać jeden z różnych rozmiarów skrzyni ładunkowej, osiągających maksymalny wymiar 2800x1,1680 mm.

Przedział ładunkowy, z płaską i regularną powierzchnią umieszczoną zaledwie 8000 mm nad ziemią, ułatwia operacje załadunku dzięki burtom otwieranym w trzech kierunkach.

Zobacz więcej

Broszura informacyjna

Pobierz

Wypełnij formularz

Rama
Skrzynia
Wywrotka
Rama z pojedynczym kołem z tyłu
Rama z bliźniaczym kołem z tyłu
Skrzynia z pojedynczym kołem z tyłu
Skrzynia z bliźniaczym kołem z tyłu
Wywrotka z pojedynczym kołem z tyłu
Wywrotka z bliźniaczym kołem z tyłu

Informacje

Dane osobowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu utrzymania ze mną kontaktu, w tym kontaktu ze strony przedstawiciela Uni-Truck sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze w związku z interesującymi mnie produktami lub usługami oferowanymi przez Uni-Truck sp. z o.o. i przedstawienia mi oferty handlowej*

Kontakt

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, SMS, MMS lub e-mail w związku z interesującymi mnie produktami lub usługami oferowanymi przez Uni-Truck sp. z o.o. i w celu przedstawienia mi oferty handlowej*