Wywrotka z pojedynczym kołem z tyłu

ŁADOWNOŚĆ DO 1,000 KG.

Rozglądasz się za niezawodnym sprzętem do codziennej pracy polegającej na przewożeniu ładunków?

Jeśli poruszasz się przeważnie po terenach charakteryzujących się ciasną zabudową i dużym zagęszczeniem ludzi, a także sporym ruchem drogowym, to warto postawić na pojazd o niewielkich gabarytach i dobrej zwrotności. Nasza ciężarówka miejska PorterNP6 firmy Piaggio będzie rozwiązaniem idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb. Oferowana przez nas wywrotka z pojedynczym kołem z tyłu pomoże Ci przewieźć aż do 1000 kg towaru w zatłoczonym mieście. Jeśli zależy Ci dodatkowo na ekologicznym napędzie pojazdu, to dostępna u nas wywrotka Porter NP6 posiada silnik typu combi fuel, który jest przyjazny dla środowiska i generuje niższe koszty. Skontaktuj się z firmą Piaggio i wybierz dla siebie idealną ciężarówkę miejską z pojedynczym kołem z tyłu.

WYMIARY

Nasza wywrotka mierzy zaledwie 164 cm szerokości, co pozwala na sprawne przemieszczanie się i skręcanie po nawet najbardziej ciasnych ulicach.

WAGA

W naszej ciężarówce przewieziesz towary o łącznej wadze do 1000 kg. Stabilna rama wykonana ze stali gwarantuje bezpieczny transport ładunku.

STANDARDOWA LUB DŁUGA NACZEPA

Oferujemy skrzynie ładunkowe w różnych rozmiarach. Możesz zdecydować się na tradycyjną długość lub zamówić większą wersję. Maksymalne wymiary skrzyni to 2800x1,1680 mm. Dysponujemy burtami otwieranymi w trzech kierunkach, co ułatwia załadunek i rozładunek.

Zobacz więcej

Broszura informacyjna

Pobierz

Wypełnij formularz

Rama
Skrzynia
Wywrotka
Rama z pojedynczym kołem z tyłu
Rama z bliźniaczym kołem z tyłu
Skrzynia z pojedynczym kołem z tyłu
Skrzynia z bliźniaczym kołem z tyłu
Wywrotka z pojedynczym kołem z tyłu
Wywrotka z bliźniaczym kołem z tyłu

Informacje

Dane osobowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu utrzymania ze mną kontaktu, w tym kontaktu ze strony przedstawiciela Uni-Truck sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze w związku z interesującymi mnie produktami lub usługami oferowanymi przez Uni-Truck sp. z o.o. i przedstawienia mi oferty handlowej*

Kontakt

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, SMS, MMS lub e-mail w związku z interesującymi mnie produktami lub usługami oferowanymi przez Uni-Truck sp. z o.o. i w celu przedstawienia mi oferty handlowej*