Dobra pługosolarka - jaka?

Sprzedajemy specjalistyczne pojazdy, zapewniające bezpieczeństwo na drogach podczas ostrej zimy. Gdy temperatura za oknem spada, na ulicach pojawią się śnieg oraz lód, które znacznie utrudniają warunki jazdy i stwarzają zagrożenie dla kierowców oraz pieszych. Dostępna w naszej ofercie pługosolarka Piaggio Porter NP6 skutecznie odsuwa zalegający materiał na pobocze, a do tego dokładnie posypuje ścieżkę piaskiem.

 

Nasze samochody są wyposażone w pług prosty o szerokości 185 centymetrów, który pozwala na sprawne zebranie nawet do 1100 kilogramów materiału. Można nim łatwo sterować podczas jazdy za pomocą poręcznego joysticka. Maszt wyposażony jest w dwa podgrzewane światła LED. Dzięki białym oraz czerwonym światłom roboczym pojazdy specjalistyczne Piaggio Porter NP6 są doskonale widoczne na drodze, co ma szczególne znaczenie podczas zimy, gdy ilość światła słonecznego jest ograniczona. Co więcej, dołączamy do nich koguta, który sprawia, że jeszcze łatwiej jest je zauważyć.

 

Dlaczego warto wybrać nasze pługosolarki?

Oferujemy pojazdy specjalistyczne Piaggio Porter zasilane gazem ziemnym CNG. To sprawia, że są one bardzo ekologiczne, ponieważ emitują mniejszą ilość cząstek stałych oraz tlenków azotu do atmosfery. Egzemplarze dostępne w naszej ofercie mają zbiornik zasypowy o pojemności od 900 do 1100 kilogramów, co pozwala na przewiezienie dużej ilości materiału. Warto zaznaczyć, że decydując się na nasze pojazdy, możesz posługiwać się nie tylko solą czy piaskiem w celu posypania dróg, ale również solanką, która natryskiwana jest bezpośrednio na powierzchnię.

 

Samochody Piaggio Porter mają stabilną oś bliźniaczą, na której bez problemu umieścisz osprzęt zimowy. Zarówno pług, jak i posypywarka w naszej ofercie mogą być łatwo założone oraz zdjęte z pojazdu, dzięki czemu sprawnie zamienisz pojazd z pługosolarki w wywrotkę. Tym samym można go wykorzystywać nie tylko zimą, ale również latem. Posypywarka umieszczona na zabudowie, mocowana do uchwytów czterema solidnymi pasami, łączy się z autem tylko jedną wtyczką, co bardzo ułatwia jej demontaż.

0
Feed

Komentarze

02/11/2022 przez Sebastian

We Wrocławiu widziałem już trzy ciekawe kiedy większa grupa klientów przekona się jaki to uniwersalny pojazd nie tylko dla branży komunalnej. Najciekawsze w tym aucie są koszty eksploatacji w końcu jeździ na gaz .

Zostaw komentarz