Ładowność skrzyni dużą zaletą PIAGGIO

Jedną z ważniejszych cech, na którą zwracają uwagę producenci aut użytkowych, a także oczywiście ich nabywcy, jest możliwość przewiezienia ogromnej ilości towaru, materiałów budowlanych czy opału. Mogłoby się więc wydawać, że potrzebna jest ciężarówka o naprawdę pokaźnych rozmiarach. Ale czy takie auto rzeczywiście sprawdzi się najlepiej przy realizacji codziennych zadań? Będzie przecież dużo mniej zwrotne i trudniejsze w manewrowaniu w wąskich uliczkach aglomeracji miejskich, a do tego wzrosną koszty eksploatacji, gdyż samochód z mocno obciążoną skrzynią ładunkową spala mnóstwo paliwa.

 

Piaggio Porter NP6 - idealna alternatywa dla niezgrabnych dostawczaków

Okazuje się jednak, że na rynku jest już rozwiązanie, które wyłamuje się z tego schematu, przez co cieszy się coraz większym szacunkiem wśród profesjonalistów – to uniwersalna ciężarówka miejska Piaggio Porter NP6. Przy bardzo kompaktowych rozmiarach (szerokość kabiny to zaledwie 1640 mm, a minimalna długość 4215 mm) ten samochód dostawczy może posiadać skrzynię o ładowności od 915 do nawet 1440 kg! To zdecydowanie najlepszy wynik w tej klasie pojazdów. Obecność modelu Piaggio Porter NP6 we flocie firmy stanowi tym samym idealny sposób na optymalizację usług transportowych.

 

Wiele osób zastanawia się zapewne, w czym tkwi sekret tak doskonałych recenzji, jakie zbiera ten włoski pojazd użytkowy. Spieszymy z wyjaśnieniem: producent postawił w przypadku tego modelu na maksymalizację ładowności skrzyni. Przestrzeń ładunkowa zajmuje nawet do 60% całej powierzchni, jaką zajmuje auto!

 

Ogrom miejsca na załadunek materiałów

Największą ładowność posiada Piaggio Porter NP6 wyposażony w skrzynię z bliźniaczym kołem z tyłu. Szczególnie wymagającym użytkownikom polecamy wersję o długości 3,08 m, co znacznie ułatwi transport nieporęcznego ładunku. Dzięki płaskiej podłodze i burtom aluminiowym otwieranym w 3 kierunkach załadunek nawet czterech europalet nie będzie wówczas żadnym problemem.

 

Podobnie jak i w przypadku innych oferowanych wersji zabudowy, tak i zwinną ciężarówkę miejską Piaggio Porter NP6 ze skrzynią ładunkową można z dużą swobodą skonfigurować odpowiednio do swoich potrzeb. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zachęcamy do kontaktu. Specjaliści z naszej firmy zawsze chętnie służą fachową poradą!

0
Feed

Komentarze

02/11/2022 przez Maciek

Duży plus za największą dokumentową ładowność do 3,5t.

Zostaw komentarz