Piaggio Porter NP6 - dlaczego warto?

Włoski producent przez lata skrupulatnie analizował potrzeby przedsiębiorców na całym świecie i na podstawie zebranych danych stworzył pojazd, który łączy w sobie wszystkie cechy pożądane przez profesjonalistów z branży transportowej. Dlaczego Piaggio Porter NP6 powinien dołączyć do Twojej floty? Odpowiedź znajdziesz w niniejszym artykule – opisujemy w nim największe zalety tego modelu!

 

Niezawodna ciężarówka miejska Piaggio Commercial idealna na dzisiejsze czasy

Pracownicy przedsiębiorstw komunalnych, firm zajmujących się gospodarką odpadami czy realizujących dostawy dla klientów z siedzibą centrach dużych aglomeracji doskonale wiedzą, jak trudno jest nieraz manewrować w wąskich uliczkach. Z miejską ciężarówką Piaggio Porter NP6 sprawa jest znacznie prostsza – ten samochód dostawczy posiada naprawdę kompaktowe rozmiary (w wersji ze skrzynią SW L1 jego długość wynosi 4215 mm, a szerokość zaledwie 1640 mm!) i zachwyca użytkowników swoją niezrównaną zwrotnością. Pracownicy Twojej firmy szybciej i łatwiej dojadą dzięki temu w każde miejsce w obrębie miasta, a ich wydajność zauważalnie wzrośnie.

 

Istotną zaletą ciężarówki miejskiej Piaggio Porter NP6 jest też ogromna ładowność podwozia, która sięga nawet ponad 1600 kg w przypadku najmocniejszych wersji. W tej klasie pojazdów nie znajdziesz większego kozaka!

 

Piaggio Porter NP6 – wszechstronna ciężarówka miejska, którą bez trudu dostosujesz do swoich potrzeb

Użytkownicy cenią sobie także mnogość dostępnych konfiguracji pojazdu. Zależnie od wykonywanej działalności i własnych preferencji, możesz wybierać spośród:

  • aż 4 wariantów architektury pojazdu – pojedyncza/podwójna oś tylna i krótki bądź długi rozstaw
  • 2 ekologicznych, dwupaliwowych jednostek paliwowych benzyna + LPG albo benzyna + CNG opracowanych pod kątem działania na krótki bądź długi zasięg
  • 3 typów zabudowy: wywrotka, rama lub skrzynia
  •  i 4 poziomów wyposażenia

Tak szerokie możliwości pozwolą Ci bez trudu skomponować pojazd dostawczy, która optymalnie sprawdzi się przy przewozie określonego typu towaru.

 

Wybierz włoski design w połączeniu z doskonałymi parametrami użytkowymi - ciężarówka miejska Piaggio Porter NP6 spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Dostanie się wszędzie, gdzie tylko chcesz i pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze ze względu na niskie zużycie paliwa!

0
Feed

Zostaw komentarz