Skrzynia Porter NP6

Więcej miejsca dla twojego ładunku

Każdy nasz pojazd został zaprojektowany, aby zapewnić klientom wystarczającą przestrzeń potrzebną do każdej pracy. Skrzynia ładunkowa Porter NP6 jest doskonałym wyborem dla prawdziwego profesjonalisty, który potrzebuje uniwersalnego miejsca na ładunek. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy centymetr został efektywnie zagospodarowany i zapewniał imponującą wydajność.


Oferujemy ładowność osiągającą poziom nawet do 1440 kg. Ciężkie i nieporęczne ładunki nie stanowią problemu, a transport staje się znacznie prostszy i bezpieczniejszy.


Oferowana przez naszą firmę skrzynia załadunkowa do ciężarówki miejskiej NP6 dostępna jest w wersji z pojedynczym lub bliźniaczym kołem z tyłu. Łączy cztery różne kombinacje architektury pojazdu: wersję podwozia z pojedynczą lub podwójną tylną osią oraz z krótkim lub długim rozstawem osi.


Elastyczność naszych samochodów Piaggio widoczna jest także w szerokiej gamie kolorów oraz poziomów wyposażenia. Oferujemy dwie ekologiczne, dwupaliwowe jednostki napędowe. Przekonaj się, że jazda miejskimi, wąskimi uliczkami może być przyjemna i bezpieczna.

Wersje nadwozia

Łącznie możliwe są cztery różne
warianty architektury pojazdu, łącząc warianty podwozia z krótkim lub długim rozstawem osi z pojedynczą lub podwójną osią tylną.

Poziom wyposażenia

Elastyczność Portera NP6
jest również widoczna w doborze oferowanych poziomów wyposażenia: imponujący wybór pięciu wariantów pozwala klientom wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada ich potrzebom w zakresie pracy i komfortu.

Zobacz więcej

Wybór paliwa

Porter NP6 jest napędzany rzędowym
4-cylindrowym silnikiem o pojemności 1500 cm3 z dwoma wałkami rozrządu w głowicy, 16 zaworami i wtryskiem elektronicznym. Ofertowane są różne warianty (dla krótkiego i dalekiego zasięgu), dostosowane do różnych potrzeb i zastosowań.

 

Zobacz więcej

Wybierz wersję (od 915 kg do 1.440 kg ładunku)