Piaggio Porter NP6 – miejsca ciężarówka przyjazna dla środowiska

W czasach, gdy wprowadzane są coraz bardziej restrykcyjne normy emisji spalin, a do centrów miast nie wjedzie się już każdym pojazdem dostawczym, posiadanie w swojej flocie samochodów z „zielonym” układem napędowym przekłada się na wymierne korzyści dla firmy. W ostatnim czasie na popularności zyskuje w szczególności kompaktowa ciężarówka Piaggio Porter NP6 wyposażona w silnik spełniający międzynarodową normę Euro 6D-Final. Ten ceniony wśród profesjonalistów pojazd znanego włoskiego producenta czuje się w środowisku miejskim jak ryba w wodzie – dzięki swojej zwinności dostarczy towar na nawet mocno zatłoczony plac i przeciśnie się przez wąskie uliczki.

 W odświeżonej odsłonie model ten jest zdecydowanie bardziej przyjazny dla środowiska. Właśnie na tym aspekcie jego charakterystyki dzisiaj się skupimy, ale powiemy też trochę o jego ładowności i wymiarach.

 

Ciężarówka miejska zaprojektowana z troski o środowisko naturalne i portfel przedsiębiorcy

Dostosowane do potrzeb nowoczesnej mobilności miejskiej pojazdy użytkowe Piaggio Porter NP6 wyposażone są w ekonomiczne, a zarazem ekologiczne silniki typu combi fuel. Dlaczego te jednostki napędowe są przyjazne dla środowiska? Ponieważ są to silniki dwupaliwowe napędzane benzyną oraz gazem LPG bądź CNG. Dzięki takiej konstrukcji funkcjonalna ciężarówka miejska zapewnia swojemu właścicielowi pokaźne oszczędności podczas codziennej eksploatacji i dostarcza do atmosfery znacznie mniej szkodliwych substancji niż pojazdy korzystające z tradycyjnych jednostek napędowych. Do wyboru są silniki pracujące w trybie ekologicznego paliwa w wersji przeznaczonej zarówno na krótki zasięg, jak i nadające się do dłuższych tras.

 

Piaggio Porter NP6 - kompaktowy pomocnik w codziennej pracy

Ciężarówkę włoskiego producenta coraz częściej widzimy w polskich miastach nie tylko ze względu na zastosowanie przyjaznych dla środowiska silników. Piaggio Porter NP6 ma również wiele innych zalet, takich jak

  • ogromna ładowność – nawet 1600 kg w przypadku niektórych wersji
  • niewielkie rozmiary ułatwiające manewrowanie – kabina o szerokości zaledwie 1,64 m
  • szeroka gama dostępnych konfiguracji
  • funkcjonalne wnętrze

Brzmi interesująco? Jeżeli tak, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą Ci skonfigurować ciężarówkę miejską Piaggio Porter NP6 odpowiednio do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa!

0
Feed

Zostaw komentarz