Wnętrze Porter NP6

Perfekcyjne połączenie ergonomii i minimalizmu w nowoczesnej odsłonie.

Tak właśnie można by pokrótce opisać wnętrze Piaggio Porter NP6, niezwykle wszechstronnej ciężarówki miejskiej, która szturmem wdarła się na rynek pojazdów użytkowych. Od razu widać, że producent położył nacisk przede wszystkim na funkcjonalność poszczególnych elementów. Dlatego możemy być pewni, że np. gumowa mata zainstalowana na górze deski rozdzielczej utrzyma telefon w idealnie stabilnej pozycji podczas jazdy w bardzo wymagającym terenie, a z obsługą panelu instrumentów nie będziemy mieć jakichkolwiek problemów, nawet gdy wsiądziemy do auta po raz pierwszy – wszystko jest tutaj maksymalnie intuicyjne.

Komfortowa kabina kierowcy

Pomimo, że priorytetem dla inżynierów Piaggio było zaprojektowanie wnętrza, które zapewni kierowcy możliwie jak największą wygodę podczas prac transportowych, nie zapomniano również o estetyce kabiny. Wystarczy spędzić w niej choć kilka chwil, aby przekonać się, że całość prezentuje się wyjątkowo spójnie, a precyzja, z którą zadbano o nawet najdrobniejszy detal, jest iście zegarmistrzowska. Króluje klasyczna elegancja, nie znajdziemy więc tutaj żadnych elementów mogących rozpraszać uwagę kierowcy.

 

Komfort kabiny zależy jednak przede wszystkim od fotela, a ten został wykonany z uwzględnieniem wszystkich zasad ergonomii. Zainstalowano go na takiej wysokości, że kierowca ma w zasięgu ręki wszystko, co jest mu potrzebne: uchwyt na okulary, schowek oraz przyciski do sterowania klimatyzacją, ogrzewaniem, wywrotką i radiem.

Wnętrze Piaggio Porter NP6 – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Wyzwaniem w przypadku tak kompaktowej ciężarówki zaprojektowanej do poruszania się po zatłoczonych centrach miast było z pewnością zapewnienie kierowcy optymalnej widoczności na otoczenie pojazdu. I trzeba przyznać, że producent wywiązał się z tego zadania na szóstkę! Kluczem do sukcesu okazała się kierownica o nieco mniejszych rozmiarach, co mocno ułatwia precyzyjne manewrowanie podczas parkowania. Warto również podkreślić, że elementy składające się na wnętrze ciężarówki Piaggio Porter NP6 wyprodukowano z bardzo wytrzymałych tworzyw, więc o ich żywotność można być spokojnym.

Komfort od
pierwszego widzenia

Gumowa mata na telefon z portem USB do ładowania 

Funkcjonalność i
rozrywka

Konsola centralna z systemem Audio DAB + Bluetooth i sterowaniem systemem klimatyzacji

Wszystko pod
kontrolą

Intuicyjny, czysty czytelny panel instrumentów

Wszystko w zasięgu ręki

Schowek i uchwyt na okulary

Komfort w kabinie

Ergonomiczny fotel kierowcy umiejscowiona na idealnej wysokości i kompaktowa kierownica zapewnia kierowcy doskonały widok na otoczenie, ułatwiając jazdę i parkowanie.

Komfort w kabinie

Regulowane i składane oraz ogrzewane elektrycznie 

Zestaw sterowania elektronicznego

Przycisk sterowania wywrotką

Nie musisz jednak wierzyć nam na słowo.

Nowy, zaawansowany technologicznie Piaggio Porter NP6 spełni oczekiwania każdego użytkownika niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. Model ten został zaprojektowany z myślą o kierowcach ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Wyróżniające się minimalistyczną stylistyką, ergonomiczne wnętrze Piaggio Porter wykończono materiałami najwyższej jakości.

 

Kabina jest wyposażona w wiele urządzeń oraz zaawansowanych technologii ułatwiających pracę. W środkowej części deski rozdzielczej znajduje się łatwa w obsłudze konsola z systemem Audio DAB + Bluetooth i przyciskami do sterowania klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wywrotką. Odpowiednio wyprofilowany i podwyższony fotel kierowcy oraz kompaktowa kierownica gwarantują doskonałą widoczność, ułatwiając manewrowanie pojazdem.

 

Wnętrze nowego Piaggio Porter NP6 łączy w sobie trwałość i praktyczność. Liczne, dogodnie rozmieszczone schowki zapewniają łatwy dostęp do ich zawartości. W celu zapewnienia jeszcze większego komfortu na szczycie deski rozdzielczej umieszczona została specjalna gumowa mata z portem USB, umożliwiająca wygodne ładowanie telefonu podczas jazdy.

 

O funkcjonalności wnętrza modelu Piaggio Porter NP6 możesz przekonać się na własne oczy – umów się po prostu na jazdę testową w jednym z oddziałów Uni-Truck lub u Naszych Dealerów!