Wyposażenie Porter NP6

Aby zaspokoić specyficzne potrzeby każdego klienta, Porter NP6 jest oferowany z pięcioma różnymi poziomami wyposażenia, które oprócz nowoczesnego wyposażenia standardowego obejmują szeroki wybór funkcji poprawiających jakość życia na pokładzie i funkcjonalność samego pojazdu.

 

Samochody ciężarowe Piaggio Porter NP6 oferowane są w różnych wersjach, co umożliwia dostosowanie ciężarówki do własnych potrzeb oraz charakteru prowadzonej działalności. Standardowa konfiguracja obejmuje m.in. zaawansowane systemy wspomagania jazdy, które podnoszą komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu, jak np. ABS, EBD, ASR, system stabilizacji toru jazdy (ESC), automatyczna funkcja S.O.S (eCall) czy asystent ruszania na wzniesieniu, dzięki którym nowy Piaggio Porter NP6 charakteryzuje się doskonałymi właściwościami jezdnymi. Niezwykle istotny element wyposażenia stanowi poduszka powietrzna, która chroni kierowcę w razie wypadku.

 

Ergonomia i wygoda w Piaggio Porter NP6

Opisywany model ma przestronną kabinę z ergonomiczną deską rozdzielczą, której środkową część zajmuje intuicyjna konsola centralna z systemem Audio DAB i Bluetooth. Dużym udogodnieniem jest obecność immobilizera, który zabezpiecza pojazd przed nieautoryzowanym uruchomieniem. Do dyspozycji kierowcy oddano również liczne schowki i uchwyty, w tym praktyczny uchwyt na telefon z USB oraz poręczny schowek na okulary, które pomogą utrzymać porządek. W skład podstawowego wyposażenia ciężarówek z gamy Piaggio Porter zalicza się także czujnik deszczu i światła, centralny zamek, gniazdo 12 V oraz zestaw naprawczy.

 

Na liście dodatkowych udogodnień znajdują się m.in. cyfrowe radio DAB z Bluetooth, elektrycznie regulowane i ogrzewane lusterka, klimatyzacja manualna, poduszka powietrzna pasażera, światła przeciwmgielne, most o niskim przełożeniu oraz zderzak w kolorze nadwozia.

 

Odkryj dostępne wyposażenie ciężarówki NP6 i wybierz wersję dostosowaną do swoich potrzeb!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ