Opcje dostosowywania Piaggio Porter NP6 do konkretnych potrzeb biznesowych

Odpowiednio wyposażona flota pojazdów dostawczych to klucz do sukcesu przedsiębiorstwa. Dzięki niej bez trudu przetransportujesz towar i przyczynisz się do rozwoju swojej firmy. Jeśli Ci na tym zależy, z pewnością zainteresują Cię ciężarówki Piaggio Porter NP6 dostępne w naszej ofercie, które możemy dopasować do różnorodnych potrzeb biznesowych. W jaki sposób? Dowiesz się tego w poniższym artykule.

 

Preferencyjne warunki leasingu

Dzięki niemu sprawnie wyposażysz swoje przedsiębiorstwo w nowoczesne pojazdy dostawcze. Oferujemy fabryczny leasing Piaggio Commercial, który przygotowaliśmy wspólnie z Santander Leasing S.A. Obejmuje on samochody Porter NP6 z rocznika 2023, a suma jego opłat wynosi 101,8%. Co więcej, okres finansowania w złotówkach wynosi 23 miesiące ze stałą stopą procentową, pierwsza wypłata netto to 45%, a wartość końcowa - 21%.

Jeśli nie interesuje Cię leasing, powinieneś wiedzieć, że dostępne tu pojazdy mają niski koszt zakupu. Po więcej szczegółów skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza na stronie.

 

Samochody dostawcze w Twoim zasięgu

Wyróżniamy się krótką realizacją zamówienia na pojazdy Piaggio Porter NP6. W ofercie mamy dostępne od ręki pojazdy w zabudowie:

  • kontenerowej,
  • skrzyniowej.

Możemy też zaoferować naszym klientom samochody dostawcze z zabudową komunalną (śmieciarki satelitarne ze zgniotem i bez zgniotu, pługo - solarki) lub siatkową (z wrzutniami, hakowce, bramowce).

 

Dlaczego jeszcze warto wybrać Piaggio Porter NP6?

Jeśli zdecydujesz się na nasze ciężarówki, czekają Cię niskie koszty eksploatacji - są fabrycznie wyposażone w instalację gazową LPG lub CNG. Są tak zaprojektowane, że niezależnie od wersji – z ramą, skrzynią lub wywrotką - są bardzo zwrotne, co umożliwia szybki i wygodny transport na terenie gęstej aglomeracji miejskiej.

Zainteresowany? Zamów pojazdy dostawcze już dziś i wyposaż swoją firmę we flotę, dzięki której biznes będzie prężnie działał - dopasujemy je do Twoich potrzeb i umożliwimy rozwój przedsiębiorstwa.

0
Feed

Komentarze

05/01/2024 przez https://euphoriacardetailing.pl

Bardzo ciekawe samochody.

Zostaw komentarz