Firma

Choć samochody tego producenta pojawiły się na polskim rynku dopiero w ubiegłym roku, już zdążyły przekonać do siebie profesjonalistów z wielu branż. Uni-Truck Sp. z. o. o. to wyłączny importer pojazdów dostawczych marki Piaggio Commercial.

Oferowane przez nas auta przeznaczone są dla szerokiej grupy odbiorców: od firm specjalizujących się w dystrybucji materiałów opałowych i budowlanych, przez przedsiębiorstwa komunalne oraz zakłady kamieniarskie, aż po firmy ogrodnicze czy zajmujące się przewozem towarów w temperaturze kontrolowanej.

 

 

Uni-Truck – profesjonalna obsługa sprzedażowa i serwisowa włoskich ciężarówek miejskich Piaggio Commercial

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rozbudowane spektrum usług. Obejmuje ono nie tylko sprzedaż pojazdów dostawczych Piaggio Porter NP6 oraz doradztwo przy zakupie auta dostosowanego do indywidualnych potrzeb i profilu prowadzonej działalności, lecz również fachowy serwis. Dysponujemy świetnie zaopatrzonym magazynem oryginalnych części, co pozwala znacznie skrócić czas oczekiwania na przywrócenie samochodu do pełnej sprawności. Wiemy, że każda godzina bez ciężarówki miejskiej Porter NP6 i innych pojazdów tego producenta to poważne straty finansowe dla Klientów, więc dokładamy wszelkich starań, aby prace serwisowe realizowane były błyskawicznie.

 

Rzut oka na ofertę firmy

Proponujemy wszechstronne pojazdy dostawcze, które z uwagi na swoje kompaktowe rozmiary doskonale sprawdzą się w szczególności przy realizacji zadań transportowych w zatłoczonych centrach miast. W ofercie posiadamy auta typu wywrotka, skrzynia otwarta, VAN oraz różnorodne podwozia do zabudowy (izoterma, kontener, burtofiranka, śmieciarka itp.)

 

Ciężarówki miejskie Piaggio Porter NP6 wyposażone są w ekologiczne silniki typu combi fuel, które mogą być zasilane benzyną oraz gazem LPG lub gazem ziemnym CNG, a dodatkowo Klienci mogą wybierać z aż 5 różnych poziomów wyposażenia auta. Tak szeroki zakres dostępnych konfiguracji sprawia, że nie będzie problemu z zakupem pojazdu dostawczego przygotowanego do przewożenia określonego typu materiałów i idealnie nadającego się do pracy w nawet najbardziej specyficznej branży.

 

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą wyłącznego importera samochodów dostawczych Piaggio Commercial i skorzystania z kompetentnego doradztwa oraz usług serwisowych.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ