Wywrotka z bliźniaczym kołem
z tyłu

ŁADOWNOŚĆ DO 1,345KG.

Chcesz dotrzeć ze swoimi towarami w najciaśniejsze zakątki centrum metropolii?

Często takie miejsca mają zabytkową architekturę, czyli wąskie uliczki, zakręty, mosty czy niskie bramy wjazdowe. Możemy zaproponować Ci świetne rozwiązanie, które pozwoli Ci dowieźć ładunek pod najtrudniej dostępny adres. W skład szerokiej oferty naszej firmy Piaggo wchodzi ciężarówka miejska Porter NP6. Poza tym, że prezentowana wywrotka z bliźniaczym kołem z tyłu zmieści się prawie wszędzie i pokona nawet najbardziej skomplikowane zakręty, sporo także przewiezie. Ładowność naszej ciężarówki miejskiej sięga aż 1345 kg. Za sprawą bliźniaczych kół z tyłu jest niezwykle stabilna i wydajna. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ wywrotka Porter NP6 firmy Piaggio to gwarancja efektywnego transportu na wiele lat.

WYMIARY

Szerokość naszego pojazdu to zaledwie 164 cm, dzięki czemu przedostaniesz się przez nawet najwęższe przejazdy i pokonasz najbardziej wymagające zakręty.

WAGA

Stabilna konstrukcja wywrotki i bliźniacze koła z tyłu umożliwiają przewiezienie towarów o dużej masie. Łączna waga Twojego ładunku może wynieść nawet do 1345 kg.

STANDARDOWA LUB DŁUGA SKRZYNIA

Możesz zamówić u nas skrzynię ładunkową zarówno w standardowej wielkości, jak i o niestandardowych wymiarach w powiększonej wersji. Maksymalne wymiary wynoszą 3,080 x 1800 mm.

Zobacz więcej

Broszura informacyjna

Pobierz

Wypełnij formularz

Rama
Skrzynia
Wywrotka
Rama z pojedynczym kołem z tyłu
Rama z bliźniaczym kołem z tyłu
Skrzynia z pojedynczym kołem z tyłu
Skrzynia z bliźniaczym kołem z tyłu
Wywrotka z pojedynczym kołem z tyłu
Wywrotka z bliźniaczym kołem z tyłu

Informacje

Dane osobowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu utrzymania ze mną kontaktu, w tym kontaktu ze strony przedstawiciela Uni-Truck sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze w związku z interesującymi mnie produktami lub usługami oferowanymi przez Uni-Truck sp. z o.o. i przedstawienia mi oferty handlowej*

Kontakt

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, SMS, MMS lub e-mail w związku z interesującymi mnie produktami lub usługami oferowanymi przez Uni-Truck sp. z o.o. i w celu przedstawienia mi oferty handlowej*