Prawdziwe doświadczenia właścicieli firm, którzy używają Piaggio Porter NP6 do swoich dostaw

Sprzedajemy ciężarówki o szerokim zastosowaniu. Mogą z nich skorzystać w szczególności właściciele firm transportowych i nie tylko. Każdy przedsiębiorca, niezależnie od branży, wie, że czasem trzeba przewieźć ciężki ładunek. W takich sytuacjach bardzo ważny jest wybór odpowiedniego pojazdu – w naszym asortymencie znajduje się wyjątkowa ciężarówka Piaggio Porter NP6, z której pomocą przeniesiesz duży towar w dowolne, nawet trudno dostępne miejsce. Jak to możliwe?

Nasze samochody charakteryzują się bardzo dużą zwrotnością oraz przyczepnością. Z tego powodu bez problemu dojadą w miejsca, gdzie niełatwo jest się dostać, a do tego pokonają strome zakręty nawet wtedy, gdy ich rama, wywrotka lub skrzynia pełna jest ładunku. Co więcej, Piaggio Porter NP6 mają podwozie z krótkim lub długim rozstawem osi, na których znajdują się pojedyncze bądź podwójne, bardzo przyczepne koła. Taka konstrukcja powoduje, że bez problemu dowieziesz ładunek na czas nawet wtedy, gdy panują trudne warunki pogodowe i jest ślisko od deszczu lub błota.

 

Auto idealne dla przedsiębiorców

Ciężarówki Piaggio Porter NP6 są bardzo wytrzymałe. Z tego powodu możesz poddawać je intensywnej eksploatacji podczas regularnych transportów dla Twojej firmy. Są to samochody, które wytrzymają długie przeprawy. Z tego powodu są idealne dla przedsiębiorców, którzy oferują dostawę swojego towaru dla klientów na terenie całej Polski. Możesz nawet pokusić się o wykorzystanie ich do transportu do sąsiednich krajów — — wykorzystując auto bez tachografu o DMC 2,4T. Gwarantujemy, że dowieziesz swój towar na czas...za korki nie odpowiadamy! Za to wiemy, że nasz pojazd z małym prawdopodobieństwem ulegnie poważnym awariom, które będą wymagać prac serwisowych.

Jednym słowem, pojazdy Piaggio Porter NP6 są idealne dla przedsiębiorców, ponieważ pozwalają przewieźć duże ilości towaru nawet w odległe i trudno dostępne miejsca. Co ważne, w naszej ofercie znajdują się różne warianty zabudowy tej ciężarówki:

ze skrzynią, wywrotką, kontenerem, chłodnią oraz zabudowy komunalne typu:

  • śmieciarki,
  • hakowce,
  • bramowce,
  • pługosolarki.

Tym samym wybrać taki model, jaki Ci najbardziej odpowiada i zapewnić sobie łatwy załadunek oraz rozładunek.

0
Feed

Zostaw komentarz