Opłacalność posiadania i eksploatacji Piaggio Porter NP6

Każdy człowiek, który przymierza się do zakupu auta ciężarowego, pragnie, by służyło mu jak najdłużej. Jeśli opłacalność takiej inwestycji jest dla Ciebie priorytetem, z pewnością zainteresują Cię nasze samochody Piaggio Porter NP6. Decydując się na nie, zyskasz pojazd na wiele lat, który będzie pełnił swoją funkcję bez zarzutu nawet wtedy, gdy będziesz go intensywnie eksploatować. Dlaczego warto wybrać właśnie te ciężarówki?

 

Piaggio Porter NP6 to pojazdy odznaczające się wyjątkową lekkością — ich dopuszczalna masa całkowita wynosi od 2,4 do 2,8 tony. Dzięki ergonomicznej ramie, skrzyni lub wywrotce z łatwością umieścisz na nich towar i zmniejszysz ryzyko uszkodzeń podczas załadunku. Poza tym są to bardzo zwrotne samochody, którymi sprawnie przejedziesz nawet przez kręte i wąskie przestrzenie miejskie. To sprawia, że możesz z nich długo korzystać na tych terenach bez obaw, że dojdzie do kolizji podczas skręcania czy innych manewrów.

 

Warto zaznaczyć, że ciężarówki Piaggio Porter NP6 objęte są 24 - miesięczną gwarancją, która dotyczy całego samochodu oraz instalacji gazowej. Przez ten czas wykonamy potrzebne prace serwisowe lub wymienimy uszkodzone części bez dodatkowych opłat z Twojej strony.

 

Pojazdy napędzane gazem

Dostępne w naszej ofercie auta wyposażone są w instalację gazową LPG lub CNG, która umieszczana jest fabrycznie. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz pieniądze, które musiałbyś wydać na jej montaż. Poza tym każdy kierowca wie, że cena gazu jest mniejsza niż paliwa (czasem nawet dwa razy) - decydując się na pojazd, który jest nim napędzany, znacznie ograniczasz koszty codziennej eksploatacji.

 

Kolejną zaletą ciężarówek Piaggio Porter NP6 przemawiającą za opłacalnością ich posiadania jest niski koszt zakupu. Dodaj do tego niewielki koszt ich użytkowania, a zyskasz niemal idealny samochód, który pozwoli Ci bez problemu przewozić towar nawet do trudno dostępnych miejsc przez długi czas, bez dużych wydatków na naprawy czy montaż instalacji gazowej.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ciężarówek!

0
Feed

Zostaw komentarz