Leasing Piaggio

Fabryczny leasing Piaggio Commercial przygotowany wspólnie z Santander Leasing S.A.

Leasing z Sumą opłat od 101,8% *

Przy warunkach:
  pierwsza wpłata netto 45%,
  wartość końcowa netto 21%,
  okres finansowania 23 miesiące,
  stała stopa procentowa.

Napisz do nas

Udostępniamy nasze pojazdy przedsiębiorcom. Proponujemy im fabryczny leasing Piaggio Commercial przygotowany wspólnie z Santander Leasing S.A. Jest przeznaczony dla samochodów Piaggio Porter z rocznika 2023. Suma opłat wynosi 101,8%. Pierwsza wypłata netto to 45%, a wartość końcowa - 21%. Okres finansowania (w złotówkach) trwa 23 miesiące, ze stałą stopą procentową.

 

Leasing dla Piaggio Porter zakupionych z rocznika 2023 to również uproszczone formalności. Obliczanie scoringu, czyli wiarygodności podmiotu obiegającego się o samochód oraz wydawanie decyzji to procesy zautomatyzowane, co znacznie przyspiesza procedurę jego udostępniania. Musisz jednak pamiętać, że jeśli zdecydujesz się na tę usługę, jesteś odpowiedzialny na wszelkie przeglądy pojazdu oraz prace serwisowe.

 

Zdobądź pojazdy dla swojego przedsiębiorstwa

 

Dzięki leasingowi Twoja firma wyposaży swoją flotę w dobrze wyposażone auta dostawcze przystosowane do transportu, załadunku i rozładunku towaru. Nasze pojazdy mają różne typy podwozia oraz zabudowy (rama, skrzynia, wywrotka), dzięki czemu z łatwością dostosujesz je do potrzeb i charakteru swojego biznesu. Warto zaznaczyć, że oferta obejmuje każdy rodzaj zabudowy Piaggio Porter.

 

Co więcej, po zakończeniu tej usługi będziesz mógł wykupić pojazdy i na stałe włączyć je do asortymentu swojej firmy. Jeśli Cię to nie interesuje, możesz je oddać i wypożyczyć kolejne samochody, dzięki czemu Twoje przedsiębiorstwo będzie stale zaopatrzone w nowe pojazdy.

 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chcesz poznać więcej szczegółów oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej!

 

Jesteś zainteresowany?

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami

Dane osobowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu utrzymania ze mną kontaktu, w tym kontaktu ze strony przedstawiciela Uni-Truck sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze w związku z interesującymi mnie produktami lub usługami oferowanymi przez Uni-Truck sp. z o.o. i przedstawienia mi oferty handlowej*

Kontakt

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, SMS, MMS lub e-mail w związku z interesującymi mnie produktami lub usługami oferowanymi przez Uni-Truck sp. z o.o. i w celu przedstawienia mi oferty handlowej
hCaptcha